KURUMSAL

HAKKIMIZDA

As-Kar Arslan Mobilya olarak her zaman en yüksek kalitede üretim yapmayı hedefleyen, daima gelişen teknolojiye ayak uydurarak yenilikler sağlayan firmamız için, müşteri memnuniyetini ilk planda tutmak öncelikli görevimizdir.

Ürün ve hizmet kalitesi rastlantının değil sistemli çalışmanın sonucudur. Uzman kadromuz, imalat alanımız ve son teknoloji makinelerimiz ile durmadan üretim sağlıyoruz bu da sürekli ve güçlü bir şekilde büyüdüğümüzün göstergesidir.

Satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimiz uzman personellerimiz tarafından üretilip çeşitle denetimlerden geçtikten sonra sizlere ulaştırmaktayız. Firmamızdan ve ürünlerimizden uzun yıllar memnun kalmanız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

As-Kar Arslan Mobilya, Kocaeli’nde ve Türkiye’de kalitesine güvenilen, lider ve saygın firma olmayı, satışta gösterdiği desteği satış sonrasında da göstermeyi, her zaman müşteri memnuniyeti sağlayarak güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, kendisini sürekli geliştirerek & yenileyerek üretim kalitesini en yüksek noktaya çıkarmayı vizyon olarak kabul eder. Yalnızca Kocaeli’nin en iyi firması olmak için değil sunduğumuz hizmet kalitesiyle ülke genelinde sektörde lider olmayı hedefler.

Misyonumuz

As-Kar Arslan Mobilya, yürütmüş olduğu faaliyetlerini doğanın, işçi sağlığının ve güvenliğinin koşulsuz korunması ve çalışma ortamının her zaman iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Güvenilir, müşteri haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi, sonuç odaklı, kaliteli hizmet, pozitif değişim kabul eden ve daima kendini geliştiren sektörde öncü bir firma olmayı misyon haline getirmiştir.

WeCreativez WhatsApp Support
Sipariş vermek ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz hemen bize yazın !
👋 Web Sitemize Hoş Geldiniz